מאמרים - אשקלון


נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת אשקלון - סיון שפר

ללמוד משחק חדש שזורק אותנו כמה שנים אחורה אי שם לגיל 10 ולרגע מאפשר לנו לחזור להיות ילדות שמתלהבות מתפיסת כדור, מזריקה טובה..וגם מציף אכזבה כשאנחנו פחות מצליחות..

ספרי לנו קצת עלייך: במה את עוסקת, היכן את מתגוררת, תחביבייך? שמי סיון שפר נשואה ליובל אמא לשלוש בנות גרה באשקלון, בעשור האחרון עובדת בעולם החברתי כיום בקרן רש"י כמנחה ארצית של תוכנית לקידום מוביליות חברתית. ספרי לנו בכמה משפטים על הליגה שאת מרכזת ועל הרגע שבו החלטת להתנדב לתפקיד?...

להמשך קריאה

מפגש קפטניות מאמאנט אשקלון לקראת פתיחת עונה

החבורה המובחרת של מאמאנט אשקלון- הקפטניות נשים שהלב שלהן במקום הנכון פותחות את העונה בפגישה ראשונה עם הרבה ציפיות ותוכניות להמשך..

להמשך קריאה

מאמאנט אשקלון פותחת עונה

רגע לפני שאנחנו פותחות את עונת המשחקים השנייה של מאמאנט אשקלון, אני רוצה לספר לכן איך הכל התחיל...

כבר שנים שאני שומעת על מאמאנט, ליגת כדורשת לאימהות, כל הנשים הכי מגניבות שפגשתי בשנים האחרונות (שגרות מחוץ לעיר)משחקות שם, מידי פעם הייתי נתקלת בתמונות שלהן בקיר שלי ממשחקים, עם הילדים והמשפחות וזה ממש הדליק אותי! אני שמאמינה בכח של קהילה בטח של קהילת נשים חזקה ומובילה הבנתי שזה  חייב להגיע...

להמשך קריאה

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה