חרבות ברזל - כל העדכונים
חרבות ברזל - הצטרפות לאימונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת בית דגן - תמי אדם

בשנה האחרונה נכנסה לתפקידה תמי אדם כיו״רית מאמאנט בית דגן והחליפה את רעות מזרחי. ניהול ליגה הוא ניהול קהילה לכל דבר, כי מדובר במשפחות ולא רק באימהות. שוחחנו עם תמי על השקפת עולמה, כיצד היא רואה את מאמאנט מנקודת מבטה והתוצאה לפניכם.


 1. ספרי לנו קצת עלייך: במה את עוסקת, היכן את מתגוררת, תחביבייך?
  אני רואת חשבון חשבת בחברה. מתגוררת בבית דגן שהוא ישוב קטן ומקסים עם אנשים חמים. ממש כמו לגור בקיבוץ קרוב לעיר. התחביבים שלי מלבד כדורשת הם קריאה, טיולים ובילוי עם משפחה וחברים.

 2. ספרי לנו בכמה משפטים על הליגה שאת מרכזת ועל הרגע שבו החלטת להתנדב לתפקיד?
  הליגה אותה אני מרכזת מונה היום שתי קבוצות- שדות ומטאור. אנחנו משתתפות במשחקים תחת ליגת חולון. החלטתי להתנדב לתפקיד כיון שהרכזת היוצאת רעות מזרחי עסוקה כיום בלימודים ולכן התפנה התפקיד.
  אני מאד אוהבת ומעריכה את מטרות מאמאנט לכן שמחתי להתנדב לתפקיד.
  מתנדבות פעילות בולטות הן רעות מזרחי, טל צ'יבוטרו ואורלי זר-אביב שתומכות ועוזרות בעשייה.

 3. קשיים בהן נתקלתי (ללא קשר להיותי אישה) ציפיתי לקבל השנה תמיכה מן המועצה בכדי שנוכל לארגן אירועים ופעילויות אך בסוף לא אושרה לנו התמיכה כי המועצה בקשיים כספיים. כרגע התגברנו על בעיית מימון מסיבת תחילת שנה בכך שמצאנו ספונסר מן הישוב שתומך בנו.
  קושי נוסף הוא שאין לנו מספיק שעות אולם פנויות בישוב וקבוצת מטאור שלנו נאלצת להתאמן מחוץ לישוב כבר ארבע שנים. קבוצה נוספת התפרקה גם מאותה סיבה. כרגע החלו בבניית אולם חדש והובטח לנו לקבל שעות בו.

 4. סיפור מצחיק / בדיחה פנימית / מקרה מרגש מהליגה
  לאחת השחקניות נשרף חלק מן הבית והיה מאד מרגש לראות איך חברות הליגה האחרות נחלצו לעזרה במתן צעצועים ובגדים במקום אלו שנשרפו וכיבוס בגדים שהיה להם ריח בעקבות השריפה.

 5. בנימה אישית – מה המסר שחשוב לך להעביר לשחקניות? המסר שחשוב לי להעביר לשחקניות הוא שעם כל התחרותיות שיש במשחק שלנו לא לשכוח להיות קודם כל חברות ולפרגן אחת לשנייה.

נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת בית דגן - תמי אדם
תמי אדם, רכזת ליגת בית דגן

נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת בית דגן - תמי אדם
קבוצת מטאור

נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת בית דגן - תמי אדם
קבוצת שדות

נאום טקס הפתיחה לעונה 2019-20:

אני מתרגשת לראות אתכן הערב כי זה לא מובן מאליו שהגעתן הערב. עזבתן את הילדים, כביסות וכלים לפרגן לעצמכן ערב כזה בנוסף לאימון השבועי הקבוע.
השנה מאמאנט בית-דגן פתחה את השנה עם שתי קבוצות שדות ומטאור.

לצערי קבוצת גנים לא נפתחה בגלל שאין מגרש זמין בבית-דגן. בפגישה האחרונה עם אלי, רעות ואני הזכרנו לו שיש לתת למאמאנט קדימות במגרש החדש שאמור להיות מוכן בשנה הבאה. הזכרנו לו שלא הגיוני שקבוצת מטאור נאלצת לצאת מחוץ לישוב כבר 4 שנים ושקבוצת גנים לא הוקמה בגלל שאין מגרש.
רציתי הערב שלא נתחרה במשחקונים האחת מול השניה אלא נשב יחד לגיבוש משותף. הקבוצות מטאור ושדות התרחקו אחת מהשנייה וחבל לי. להיות מאוחדים זה כוח. אין ספק שענת שפתחה לנו את ביתה הוכיחה שאפשרי גם אחרת. תודה על האירוח.

וזו הזדמנות לתודות נוספות:

 • לטל ורעות שהן חלק ממנהלת מאמאנט בית דגן שעזרו בארגון הערב ובכלל בתמיכה ויעוץ.
 • לקפטניות אורלי וטל שמקדישות זמנן בשביל הקבוצות.
 • תודה לאירה וג'ניה שדוחפות אותנו להישגים ואכפת להן כל כך מאיתנו.
 • תודה לליגת חולון ולימור בראשה שמארחות אותנו  ואנחנו לא צריכות להתעסק עם הסדרת אולם,שופטים ורשמים.
 • תודה לסופר סופר שמימנו את הערב.
 • ובעיקר תודה לכן כי בלעדיכן לא הייתה ליגה.

תהנו מן הערב...