חרבות ברזל - כל העדכונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הפלייאוף עונת 2023-24


לצפיה בתוצאות באתר פודיום
מחזור 1 - 2/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
יצחק שדה גורדון ב' -
-
-
-
-
20:45
3
על יסודי ד' בן גוריון מעורבות -
-
-
-
-
20:45
2
בן גוריון על יסודי ה' -
-
-
-
-
20:45
1
אלפא גולדה מעורבות -
-
-
-
-
21:45
3
מרושתות מאמוצי -
-
-
-
-
21:45
2
שי עגנון רחל המשוררת -
-
-
-
-
21:45
1
סורקיס רמז מעורבות -
-
-
-
-
מחזור 2 - 6/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
לאה גולדברג על יסודי ה' -
-
-
-
-
20:45
2
גולדה מעורבות קרייזי מאמא -
-
-
-
-
21:45
3
סורקיס על יסודי א' -
-
-
-
-
21:45
2
גורדון ב' גנים ב' -
-
-
-
-
מחזור 3 - 9/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
יצחק שדה גנים ב' -
-
-
-
-
19:45
2
דבורה עומר א' בן גוריון מעורבות -
-
-
-
-
20:45
3
מרושתות רחל המשוררת -
-
-
-
-
20:45
2
בן גוריון רמז ב' -
-
-
-
-
20:45
1
אלפא על יסודי ג' -
-
-
-
-
21:45
3
שי עגנון מאמוצי -
-
-
-
-
21:45
2
על יסודי ד' גנים מעורבות -
-
-
-
-
21:45
1
גורדון ב' צורנט -
-
-
-
-
מחזור 4 - 16/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
בן גוריון מעורבות גנים מעורבות -
-
-
-
-
19:45
2
דבורה עומר א' על יסודי ד' -
-
-
-
-
20:45
3
גולדה מעורבות על יסודי ג' -
-
-
-
-
20:45
2
לאה גולדברג רמז ב' -
-
-
-
-
20:45
1
צורנט גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
2
אלפא קרייזי מאמא -
-
-
-
-
21:45
1
על יסודי א' רמז מעורבות -
-
-
-
-
מחזור 5 - 20/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
על יסודי ה' רמז ב' -
-
-
-
-
21:45
3
שי עגנון מרושתות -
-
-
-
-
מחזור 6 - 23/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
מאמוצי רחל המשוררת -
-
-
-
-
19:45
2
דבורה עומר א' גנים מעורבות -
-
-
-
-
20:45
2
יצחק שדה צורנט -
-
-
-
-
21:45
3
על יסודי ג' קרייזי מאמא -
-
-
-
-
21:45
2
לאה גולדברג בן גוריון -
-
-
-
-
מחזור 7 - 27/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
בית עליון 1-2 -
-
-
-
-
19:45
2
בית עליון 5-6 -
-
-
-
-
20:45
3
בית תחתון 6-7 -
-
-
-
-
20:45
2
בית אמצעי 3-4 -
-
-
-
-
מחזור 8 - 30/5/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
בית עליון 3-4 -
-
-
-
-
19:45
3
בית אמצעי 5-6 -
-
-
-
-
20:45
3
בית עליון 7-8 -
-
-
-
-
20:45
2
בית תחתון 3-4 -
-
-
-
-
20:45
2
בית אמצעי 7-8 -
-
-
-
-
21:45
2
תחתון 5-6 -
-
-
-
-
מחזור 9 - 31/5/2024 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:20
3
בית אמצעי 1 - 2 -
-
-
-
-
09:20
2
בית תחתון 1 - 2 -
-
-
-
-
10:30
2
משחק אליפות מאמאנט 2023/24 -
-
-
-
-
11:30
2
טקס סיום הליגה -
-
-
-
-
לצפיה בתוצאות באתר פודיום
לצפיה בתוצאות באתר פודיום