סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2021-22


מחזור 1 - 23/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
על יסודי א' גנים ב' -
-
-
-
-
19:45
2
אוסישקין ד' בר אילן -
-
-
-
-
20:45
3
גולדה מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
2
רמז ב' רחל המשוררת -
-
-
-
-
20:45
1
טי אנגלס קרייזי מאם -
-
-
-
-
21:45
3
גנים צורנט -
-
-
-
-
21:45
2
שי עגנון ב' לאה גולדברג -
-
-
-
-
21:45
1
מאמוצי גורדון ב' -
-
-
-
-
מחזור 2 - 30/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
צורנט גנים ב' -
-
-
-
-
19:45
2
גולדה בר אילן -
-
-
-
-
20:45
3
בן גוריון מאמוצי -
-
-
-
-
20:45
2
שי עגנון ב' דבורה עומר א' -
-
-
-
-
20:45
1
קרייזי מאם על יסודי א' -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה רמז ב' -
-
-
-
-
21:45
2
על יסודי ה' לאה גולדברג -
-
-
-
-
21:45
1
גנים טי אנגלס -
-
-
-
-
מחזור 3 - 7/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
רמז ב' על יסודי ה' -
-
-
-
-
20:45
2
רמז א' על יסודי א' -
-
-
-
-
21:45
3
בן גוריון אוסישקין ד' -
-
-
-
-
21:45
2
רחל המשוררת ירוק א' -
-
-
-
-
מחזור 4 - 10/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
סורקיס מאמוצי -
-
-
-
-
19:45
2
דבורה עומר א' לאה גולדברג -
-
-
-
-
20:45
3
על יסודי ה' ירוק א' -
-
-
-
-
20:45
1
טי אנגלס רמז א' -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה רחל המשוררת -
-
-
-
-
21:45
2
מעורבות בן גוריון גורדון ב' -
-
-
-
-
21:45
1
גנים קרייזי מאם -
-
-
-
-
מחזור 5 - 14/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
טי אנגלס על יסודי א' -
-
-
-
-
21:45
3
רמז א' צורנט -
-
-
-
-
מחזור 6 - 17/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
רחל המשוררת לאה גולדברג -
-
-
-
-
19:45
2
אוסישקין ד' מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
3
על יסודי ה' דבורה עומר א' -
-
-
-
-
20:45
2
מאמוצי גולדה -
-
-
-
-
20:45
1
רמז א' קרייזי מאם -
-
-
-
-
21:45
3
שי עגנון ב' יצחק שדה -
-
-
-
-
21:45
2
בן גוריון בר אילן -
-
-
-
-
21:45
1
סורקיס גורדון ב' -
-
-
-
-
מחזור 7 - 24/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
גנים גנים ב' -
-
-
-
-
19:45
2
בן גוריון מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
3
דבורה עומר א' ירוק א' -
-
-
-
-
20:45
2
רמז ב' לאה גולדברג -
-
-
-
-
20:45
1
מאמוצי בר אילן -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה על יסודי ה' -
-
-
-
-
21:45
2
סורקיס אוסישקין ד' -
-
-
-
-
21:45
1
גולדה גורדון ב' -
-
-
-
-
מחזור 8 - 10/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
אוסישקין ד' מאמוצי -
-
-
-
-
20:45
2
סורקיס גולדה -
-
-
-
-
20:45
1
רמז א' גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
3
בן גוריון גורדון ב' -
-
-
-
-
21:45
2
מעורבות בן גוריון בר אילן -
-
-
-
-
21:45
1
טי אנגלס צורנט -
-
-
-
-
מחזור 9 - 14/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
צורנט על יסודי א' -
-
-
-
-
21:45
3
בר אילן סורקיס -
-
-
-
-
מחזור 10 - 24/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
לאה גולדברג ירוק א' -
-
-
-
-
20:45
3
גנים רמז א' -
-
-
-
-
20:45
2
בן גוריון גולדה -
-
-
-
-
20:45
1
קרייזי מאם גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה דבורה עומר א' -
-
-
-
-
21:45
2
אוסישקין ד' גורדון ב' -
-
-
-
-
21:45
1
מאמוצי מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
מחזור 11 - 31/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
אוסישקין ד' גולדה -
-
-
-
-
19:45
2
רחל המשוררת על יסודי ה' -
-
-
-
-
20:45
3
רמז ב' דבורה עומר א' -
-
-
-
-
20:45
2
שי עגנון ב' ירוק א' -
-
-
-
-
20:45
1
טי אנגלס גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה לאה גולדברג -
-
-
-
-
21:45
2
סורקיס מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
21:45
1
קרייזי מאם צורנט -
-
-
-
-
מחזור 12 - 4/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
שי עגנון ב' רחל המשוררת -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה ירוק א' -
-
-
-
-
מחזור 13 - 25/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
3
שי עגנון ב' רמז ב' -
-
-
-
-
מחזור 14 - 28/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
רחל המשוררת דבורה עומר א' -
-
-
-
-
20:45
2
שי עגנון ב' על יסודי ה' -
-
-
-
-
20:45
1
בן גוריון סורקיס -
-
-
-
-
21:45
3
רמז ב' ירוק א' -
-
-
-
-
21:45
2
גורדון ב' בר אילן -
-
-
-
-
21:45
1
גנים על יסודי א' -
-
-
-
-
מחזור 15 - 9/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
גנים ב' על יסודי א' :
:
-
-
-
21:45
3
רמז ב' שי עגנון ב' :
:
-
-
-
מחזור 16 - 12/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
על יסודי ה' דבורה עומר א' :
:
-
-
-
20:45
2
רחל המשוררת ירוק א' :
:
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה לאה גולדברג :
:
-
-
-
21:45
2
מעורבות בן גוריון גורדון ב' :
:
-
-
-
מחזור 17 - 23/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
גולדה בר אילן :
:
-
-
-
20:45
2
צורנט טי אנגלס :
:
-
-
-
21:45
3
מאמוצי סורקיס :
:
-
-
-
21:45
2
רמז א' על יסודי א' :
:
-
-
-
(גמר בית תחתון)
מחזור 18 -
26/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
3
גנים CrazyMama :
:
-
-
-
19:30
2
אוסישקין ד' בן גוריון א' :
:
-
-
-
21:00
1
על יסודי ה דבורה עומר א :
:
-
-
-
(גמר בית תחתון | גמר בית אמצעי | גמר ב' בית עליון)
טבלת הדירוג: