חרבות ברזל - כל העדכונים
חרבות ברזל - הצטרפות לאימונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 13 - מוקדמות



ט.ל.ח

מחזור 1 - 21/11/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15

מורדי הגטאות גבעולים 13:21
21:18
4:15
38:54
1:2
19:15

נטעים ויצמן 10:21
14:21
-
24:42
0:2
19:15

אהל שם ארנון 17:21
12:21
-
29:42
0:2
20:00

ערמונים הרא"ה 22:20
11:21
8:15
41:56
1:2
20:00

בליך זומר 12:21
17:21
-
29:42
0:2
20:00

הלל רמת חן 4:21
7:21
-
11:42
0:2
20:45

ניצנים אביגור 9:21
3:21
-
12:42
0:2
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 2 -
5/12/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15

הלל אביגור 7:21
14:21
-
21:42
0:2
19:15

בליך הרא"ה 13:21
10:21
-
23:42
0:2
19:15

ארנון חשמונאים 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:00

ניצנים ויצמן 16:21
21:17
12:15
49:53
1:2
20:00

ערמונים זומר 21:12
21:13
-
42:25
2:0
20:00

אהל שם מורדי הגטאות 8:21
16:21
-
24:42
0:2
20:45

נטעים רמת חן 9:21
6:21
-
15:42
0:2
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 3 -
19/12/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15

הלל ויצמן 6:21
17:21
-
23:42
0:2
19:15

אהל שם גבעולים 16:21
14:21
-
30:42
0:2
19:15

ערמונים בליך 21:12
21:13
-
42:25
2:0
20:00

רמת חן אביגור 21:11
21:16
-
42:27
2:0
20:00

הרא"ה זומר 21:13
21:16
-
42:29
2:0
20:00

מורדי הגטאות חשמונאים 11:21
17:21
-
28:42
0:2
20:45

ניצנים נטעים 21:14
21:11
-
42:25
2:0
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 4 -
2/1/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15

אהל שם חשמונאים 10:21
8:21
-
18:42
0:2
19:15

ויצמן רמת חן 12:21
14:21
-
26:42
0:2
19:15

בליך הרא"ה 19:21
10:21
-
29:42
0:2
20:00

ארנון גבעולים 21:23
15:21
-
36:44
0:2
20:00

נטעים אביגור 10:21
7:21
-
17:42
0:2
20:00

זומר ערמונים 16:21
8:21
-
24:42
0:2
20:45

הלל ניצנים 14:21
20:22
-
34:43
0:2
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 5 -
16/1/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15

מורדי הגטאות ארנון 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:00

ניצנים רמת חן 10:21
9:21
-
19:42
0:2
20:00

גבעולים חשמונאים 10:21
8:21
-
18:42
0:2
20:45

אביגור ויצמן 21:13
21:15
-
42:28
2:0
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 6 -
30/1/2024
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15

נטעים הילל 5:21
20:22
-
25:43
0:2
(כתום | ירוק | כחול)