חודש דצמבר במאמאנט

 

דצמבר | 2017 | כסלו - טבת ה'תשע"ח

 
 
 
 

זכינו בפרס 'נשים בחזית' של אתר 'סלונה' ♦ ליגת מאמאנט הוצגה כמודל לקידום בריאות הציבור לראשונה בכנס הלאומי ה-13 לחינוך וקידום בריאות בישראל, וכמודל בקונגרס העולמי ה-25 של TAFISA בסיאול - דרום קוריאה ♦ עונת מאמאנט 2017-18 נפתחה בהתרגשות גדולה עם קבוצות וליגות חדשות - זה הזמן ללמוד איך כל אמא יכולה לפתוח ליגה ביישוב שלה ♦ רויטל אורדן - 'מאוחדת' מסבירה כמה חשוב לזהות דיכאון אחרי לידה ♦ ו..כולכן מוזמנות לאירוע המשפחות של ליגת מאמאנט באילת!

שווה קריאה!

 
 
 

ליגת מאמאנט בראשותה של עופרה אברמוביץ מייסדת ויו"ר הליגה היא הזוכה בפרס “נשים בחזית” לנשים פורצות דרך בתחומן

זו השנה השלישית שמתקיים טקס הענקת פרס לנשים העומדות בראש החץ של העשייה הישראלית, על ידי אתר הנשים המוביל 'סלונה'. בין המתמודדות - נשים פורצות דרך, המשפיעות לטובה על חיינו בכל התחומים.

המשך קריאה

 
 
 

ליגה משלהן

עונת מאמאנט 2017-2018 נפתחה בחודש נובמבר עם קבוצות ותיקות וחדשות. נפגשנו עם שלוש יושבות ראש שעם המון תעוזה, מוטיבציה ואמונה במטרה, הקימו קבוצות וליגות חדשות כל אחת בישוב בו היא מתגוררת.

המשך קריאה

 
 
 

ליגת מאמאנט כמודל לקידום תחום הבריאות וטיפוח ההון האנושי, בכנס הלאומי לחינוך וקידום בריאות, שקיים משרד הבריאות ובקונגרס העולמי של ארגון TAFISA

מאמאנט עושה היסטוריה! מודל ליגת מאמאנט לקידום אורח חיים בריא הוצג לראשונה בכנס הלאומי ה-13 לחינוך וקידום בריאות בישראל ובקונגרס העולמי ה-25 של ארגון TFISA בסיאול

המשך קריאה

 

מאמאנט עושה היסטוריה! מודל ליגת מאמאנט לקידום אורח חיים בריא הוצג לראשונה בכנס הלאומי ה-13 לחינוך וקידום בריאות בישראל

ליגת מאמאנט הוצגה כאחד המודלים לקידום בריאות הציבור במסגרת הכנס הלאומי ה-13 לחינוך וקידום בריאות בישראל מטעם משרד הבריאות, בנושא: 'מהשראה להטמעה'.

בפורום בו נכחו ראשי מערכת הבריאות של ישראל, קובעי המדיניות - האחראים על קידום נושא הבריאות, הסבירה מייסדת ויו"ר מאמאנט עופרה אברמוביץ מדוע ליגת מאמאנט חייבת להיות חלק מהDNA של כל אחת מהרשויות בישראל, וכיצד הפעילות של מאמאנט תורמת ליישוב ותושביו. בנוסף הציגה את התרומה של ליגת מאמאנט בתחום הספורט, החינוך, החברה והקהילה, ברמה אישית, המשפחתית, הקבוצתית, הארצית והעולמית.



המודל של מאמאנט בקונגרס העולמי ה-25 של ארגון TFISA בסיאול

דרום קוריאה אירחה השנה את הכנס של TAFISA המייצג את הספורט העממי ברמה הגלובלית. ארגון TAFISA הוא ארגון בינלאומי של "Sport for All", המורכב  מ-170 מדינות מכל היבשות. מטרתו לחשוף ולספק תוכניות ופלטפורמות מרחבי העולם, לקיום וקידום הספורט.

יו"ר ומייסדת מאמאנט עפרה אברמוביץ הוזמנה לקחת חלק בקונגרס ולספר על ליגת מאמאנט, על  השחקניות, המשפחות והקהילה אל מול נציגים מכ-30 מדינות מרחבי העולם.

"אורח חיים פעיל, בריא ומהנה הינו נחלתם של כולם.  המודל של ליגת מאמאנט הינו חלק מהספורט העממי, ששם לו למטרה להרחיב מדי שנה את מספרן של העוסקות בספורט, להביא לתודעת רבים את החיוני והחיובי שבאורח חיים בריא וספורטיבי בקרב אימהות, ולתאר את משאב ההון החברתי הטמון בהן ברמה התיאורטית והיישומית גם יחד" סיפרה עופרה בגאווה.

המשתתפים למדו כיצד  ניתן ואפשר לשפר את אחוז הנשים המשתתפות בספורט עממי, נושא שתלוי גם בנכונות של המדינה להקצות משאבים לכך, החל משריון אולמות ועד ליווי מקצועי.     

סגירה

 
 

12-15% מהנשים חוות דיכאון אחרי לידה וכ- 7%-10% מהגברים, מצב שעלול לסכן את חייה של האם וגם את התינוק!

מאת: רויטל אורדן RN MA | אחות פסיכיאטרית ורכזת ארצית תחום סיעוד בריאות הנפש -  מאוחדת

המשך קריאה

 
 
 

מה אתן עושות בחודש מרץ? אירוע המשפחות של מאמאנט יוצא לדרך וכולנו שם!

מידי שנה מקיימת מאמאנט אירוע לכל השחקניות ובני משפחותיהן. מדובר בהמשך ישיר לפעילות של כל הליגות במהלך כל השנה,  להם שותפים גם בני המשפחות, אשר מעבר לעידוד חיובי גם לוקחים חלק פעיל כרשמים, מאמנים, שחקנים ורכזים.

המשך קריאה

 

כל אמא יכולה!