חודש דצמבר במאמאנט

 

דצמבר | 2017 | כסלו - טבת ה'תשע"ח

 
 
 
 

זכינו בפרס 'נשים בחזית' של אתר 'סלונה' ♦ ליגת מאמאנט הוצגה כמודל לקידום בריאות הציבור לראשונה בכנס הלאומי ה-13 לחינוך וקידום בריאות בישראל, וכמודל בקונגרס העולמי ה-25 של TAFISA בסיאול - דרום קוריאה ♦ עונת מאמאנט 2017-18 נפתחה בהתרגשות גדולה עם קבוצות וליגות חדשות - זה הזמן ללמוד איך כל אמא יכולה לפתוח ליגה ביישוב שלה ♦ רויטל אורדן - 'מאוחדת' מסבירה כמה חשוב לזהות דיכאון אחרי לידה ♦ ו..כולכן מוזמנות לאירוע המשפחות של ליגת מאמאנט באילת!

שווה קריאה!

 
 
 

ליגת מאמאנט בראשותה של עופרה אברמוביץ מייסדת ויו"ר הליגה היא הזוכה בפרס “נשים בחזית” לנשים פורצות דרך בתחומן

זו השנה השלישית שמתקיים טקס הענקת פרס לנשים העומדות בראש החץ של העשייה הישראלית, על ידי אתר הנשים המוביל 'סלונה'. בין המתמודדות - נשים פורצות דרך, המשפיעות לטובה על חיינו בכל התחומים.

המשך קריאה

 

הפרס הוענק לעופרה בזכות החדשנות שבהקמת ליגת אמהות בספורט עממי לה שותפות כל שחקניות מאמאנט בארץ ובעולם. על העשייה הספורטיבית, החוסן החברתי, הפיזי והמנטאלי. על הרוח החיובית שמאמאנט מעניקה, בעזרת קידום ערכים כמו אורח חיים בריא, דוגמה אישית לילדים וספורטיביות, קידום פרויקטים חברתיים שבונים קהילה חזקה ותומכת.
עוד נאמר כי הרוח שעפרה משרה, החזון והיוזמה שלה מעודדת אמהות רבות לבנות עבורן ועבור משפחות בעירן קהילת מאמאנט שמקדמת ספורט, ערכים, בריאות ומניעת אלימות בספורט.

עופרה אברמוביץ רגע לאחר ההכרזה על הזכייה: "מה שמטריד אותי עכשיו הוא איך אני מחלקת את הפרס ל16,000 חלקים. התודה הראשונה היא למנהלות אתר סלונה, ששמו את הספורט העממי בחזית הבמה. כבוד גדול הוא לעמוד בשורה אחת עם ספורטאיות שהן מדליסטיות אולימפיות. אנחנו האמהות השחקניות, באמצעות העשייה הספורטיבית שלנו - מנחילות תרבות של ספורט.
אמא ספורטאית היא סוכנת השינוי הגדולה, החשובה והמשמעותית במשפחה. אמא ספורטאית שמה את עצמה במרכז. כשאמא מחליטה על שינוי - כל המשפחה זוכה. יותר ויותר נשים ואמהות בספורט-המדינה זוכה.

אין זכות גדולה מזו בה אני כאמא משמשת דוגמא אישית לילדיי לעסוק בספורט, ולפתח את כישורי החיים שלהם דרך הספורט וערכי האולימפיזם. מאמאנט מהווה פלטפורמה אדירה להגשמת חלומות וקובעת את המילה אמא באלפי גוונים עזים. כל אחת בצבע שלה. תודה לכל שחקניות מאמאנט -לאילו ששינו את חייהן ולשחקניות שמשפיעות על חיים של אחרים.

תודה לכל הצוות המקצועי: מאמנות, שופטות, רשמות רכזים מקצועיים ואלפי אמהות שהופכות את העולם שלנו למקום הרבה הרבה יותר טוב לחיות בו, ובעיקר משנות מציאות"

סגירה

 
 

ליגה משלהן

עונת מאמאנט 2017-2018 נפתחה בחודש נובמבר עם קבוצות ותיקות וחדשות. נפגשנו עם שלוש יושבות ראש שעם המון תעוזה, מוטיבציה ואמונה במטרה, הקימו קבוצות וליגות חדשות כל אחת בישוב בו היא מתגוררת.

המשך קריאה

 
 
 

ליגת מאמאנט כמודל לקידום תחום הבריאות וטיפוח ההון האנושי, בכנס הלאומי לחינוך וקידום בריאות, שקיים משרד הבריאות ובקונגרס העולמי של ארגון TAFISA

מאמאנט עושה היסטוריה! מודל ליגת מאמאנט לקידום אורח חיים בריא הוצג לראשונה בכנס הלאומי ה-13 לחינוך וקידום בריאות בישראל ובקונגרס העולמי ה-25 של ארגון TFISA בסיאול

המשך קריאה

 
 
 

12-15% מהנשים חוות דיכאון אחרי לידה וכ- 7%-10% מהגברים, מצב שעלול לסכן את חייה של האם וגם את התינוק!

מאת: רויטל אורדן RN MA | אחות פסיכיאטרית ורכזת ארצית תחום סיעוד בריאות הנפש -  מאוחדת

המשך קריאה

 
 
 

מה אתן עושות בחודש מרץ? אירוע המשפחות של מאמאנט יוצא לדרך וכולנו שם!

מידי שנה מקיימת מאמאנט אירוע לכל השחקניות ובני משפחותיהן. מדובר בהמשך ישיר לפעילות של כל הליגות במהלך כל השנה,  להם שותפים גם בני המשפחות, אשר מעבר לעידוד חיובי גם לוקחים חלק פעיל כרשמים, מאמנים, שחקנים ורכזים.

המשך קריאה

 

כל אמא יכולה!