חודש נובמבר במאמאנט

 

נובמבר | 2017 | חשוון - כסלו ה'תשע"ח

 
 
 
 

זכינו בפרס 'Fair play' על תרומת הליגה לעידוד חיובי ומשחק הוגן/ אירוע 'גם אני מודעת' להעלאת מודעות לחשיבות הגילוי המוקדם התקיים השנה לראשונה גם בליגות מאמאנט ברחבי העולם/ שחקניות ליגת לוס אנג'לס זכו לסדנת אומן עם ד"ר אריה זלינגר והמאמנת טניה פרגה/ מאוחדת מסבירה אחת ולתמיד מדוע כדאי להתחסן/ ו..שיתוף פעולה חדש עם עמותת 'יוזמות עתיד' יכול לעזור לכל שחקנית להגשים חלום

שווה קריאה!

 
 
 

הלמידה החשובה ביותר עשויה להיות, הינה, וחייבת להיות אישית, וולונטארית ומעורבת בחיים (רנאלד גרוס) - שחקניות ליגת לוס אנג'לס זוכות לסדנת אומן

המדליסט האולימפי ומאמן נבחרת הכדורעף של ישראל בעברו  - ד"ר אריה זלינגר, קפטנית נבחרת הנשים של ישראל בכדורעף - בעברה טניה פרגה ומנכ"לית ליגת מאמאנט  גלית אבשלום, העבירו סמינר לקבוצות מאמאנט בליגות מאמאנט בלוס אנג'לס וניו ג'רזי.

המשך קריאה

 
 
 

"מאמאנט חיבקה אותי, מאמאנט ליוותה אותי בזמן שלא יכולתי לעשות כלום"

"מאמאנט חיבקה אותי, מאמאנט ליוותה אותי, אני לא הפסקתי לעשות ספורט תוך כדי המחלה. שחקניות שיחקו איתי שיכולתי בין כימותרפיה להקרנות, חיבקו אותי ונתנו לי, בזמן שלא יכולתי לעשות כלום. הן דאגו לי. מדובר  בנטוורקינג שהוא לא רק וירטואלי. חשוב להגיד: 'גם אני מודעת', גם אני עוצרת רגע בחיים כדי ללכת ולהיבדק" מספרת נועה גרוס יו"ר ושחקנית ליגת מאמאנט תל אביב, אשר לפני שנתיים הלכה להיבדק בעקבות אירוע 'גם אני מודעת', וגילתה שהיא חולה בסרטן השד.

המשך קריאה

 
 
 

פרס נשים בחזית - כל קול קובע!

יו"ר ומייסדת מאמאנט  עפרה אברמוביץ מועמדת לפרס "נשים בחזית" של פורטל 'סלונה' בקטגורית ספורט. מתוך מאות נשים פעילות ומשפיעות כל אחת בתחומה, נבחרו חמש מובילות ומשפיעות.

 

כל אמא יכולה!