שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון |
קרית גת | אירוס ירוחם |
8:21 |
7:21 |
- |
15:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
אשכולות | להבים |
21:13 |
21:10 |
- |
42:23 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
נאות לון |
שדות נגב | אשכולות |
21:12 |
21:18 |
- |
42:30 |
2:0 |
20:00 |
נאות לון |
מאמא 7 | נתיבות |
17:21 |
17:21 |
- |
34:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
רמות אנרג'י | טופ טן |
21:18 |
23:21 |
- |
44:39 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:30 |
נאות לון |
סטאר נט | מלכות המדבר |
13:21 |
17:21 |
- |
30:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
הקונכיה |
רמות סופה | אירוס ירוחם |
7:21 |
5:21 |
- |
12:42 |
0:2 |
20:00 |
הקונכיה |
שועלות המדבר | בסיס חצרים |
21:15 |
21:11 |
- |
42:26 |
2:0 |
21:00 |
הקונכיה |
בסיס חצרים | מערב שבע |
21:16 |
21:18 |
- |
42:34 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון |
נעמאנט-נעמ"ת | קרית גת |
21:13 |
21:19 |
- |
42:32 |
2:0 |
21:00 |
נאות לון |
רמות סופה | מיתר ניקס |
12:21 |
15:21 |
- |
27:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון |
רמות אנרג'י | נתיבות |
21:13 |
19:21 |
13:15 |
53:49 |
1:2 |
21:00 |
נאות לון |
טופ טן | אשכולות |
19:21 |
21:8 |
15:7 |
55:36 |
2:1 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
הקונכיה |
שדות נגב | מאמא 7 |
21:15 |
21:8 |
- |
42:23 |
2:0 |
20:00 |
הקונכיה |
חלמיש | הגר |
21:11 |
14:21 |
15:11 |
50:43 |
2:1 |
21:00 |
הקונכיה |
יעלים-עופרים | אירוס ירוחם |
7:21 |
22:20 |
8:15 |
37:56 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
נאות לון |
נתיבות | אשכולות |
20:22 |
9:21 |
- |
29:43 |
0:2 |
20:00 |
נאות לון |
מאמא 7 | רמות אנרג'י |
16:21 |
11:21 |
- |
27:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
שועלות המדבר | מלכות המדבר |
21:10 |
17:21 |
15:8 |
53:39 |
2:1 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון |
לבאורט | עומר |
17:21 |
18:21 |
- |
35:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
טופ טן | להבים |
5:21 |
21:12 |
9:15 |
35:48 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
נאות לון |
רמות אנרג'י | שדות נגב |
15:21 |
13:21 |
- |
28:42 |
0:2 |
19:00 |
משחק חוץ |
מאמאמצפה | רמת הנגב |
21:18 |
21:19 |
- |
42:37 |
2:0 |
20:00 |
משחק חוץ |
שועלות המדבר | מאמאמצפה |
23:21 |
21:14 |
- |
44:35 |
2:0 |
21:00 |
נאות לון |
טופ טן | נתיבות |
14:21 |
22:24 |
- |
36:45 |
0:2 |
21:00 |
משחק חוץ |
שועלות המדבר | רמת הנגב |
21:8 |
11:21 |
11:15 |
43:44 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון |
מערב שבע | מאמאמצפה |
17:21 |
19:21 |
- |
36:42 |
0:2 |
20:20 |
משחק חוץ |
שדרות | עומר |
17:21 |
12:21 |
- |
29:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
מאמאמצפה | בסיס חצרים |
16:21 |
18:21 |
- |
34:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
21:00 |
מקיף א' |
רמות סטאר | הגר |
21:18 |
21:15 |
- |
42:33 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
הקונכיה |
מלכות המדבר | רמת הנגב |
21:19 |
21:18 |
- |
42:37 |
2:0 |
20:00 |
הקונכיה |
רמת הנגב | בסיס חצרים |
21:15 |
21:19 |
10:15 |
52:49 |
2:1 |
21:00 |
הקונכיה |
יעלים-עופרים | נעמאנט-נעמ"ת |
21:17 |
19:21 |
15:9 |
55:47 |
2:1 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
נאות לון |
רמות סופה | קרית גת |
28:26 |
21:17 |
- |
49:43 |
2:0 |
20:00 |
נאות לון |
עומר | רמות סטאר |
20:22 |
11:21 |
- |
31:43 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
הגר | שדרות |
21:7 |
20:22 |
11:15 |
52:44 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון |
אירוס ירוחם | מיתר ניקס |
21:16 |
21:18 |
- |
42:34 |
2:0 |
20:20 |
משחק חוץ |
לבאורט | חלמיש |
21:11 |
22:20 |
- |
43:31 |
2:0 |
21:00 |
נאות לון |
שדות נגב | להבים |
17:21 |
21:18 |
13:15 |
51:54 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
21:00 |
מקיף א' |
לבאורט | הגר |
20:22 |
21:17 |
13:15 |
54:54 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
הקונכיה |
נתיבות | להבים |
20:22 |
21:19 |
19:17 |
60:58 |
2:1 |
20:00 |
הקונכיה |
מאמא 7 | טופ טן |
21:11 |
21:16 |
- |
42:27 |
2:0 |
21:00 |
הקונכיה |
אשכולות | רמות אנרג'י |
21:23 |
6:21 |
- |
27:44 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
נאות לון |
מלכות המדבר | מאמאמצפה |
21:18 |
17:21 |
15:11 |
53:50 |
2:1 |
20:00 |
נאות לון |
רמות סופה | נעמאנט-נעמ"ת |
22:20 |
18:21 |
18:20 |
58:61 |
1:2 |
21:00 |
נאות לון |
הגר | עומר |
17:21 |
19:21 |
- |
36:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:00 |
נאות לון |
לבאורט | שדרות |
22:20 |
19:21 |
15:11 |
56:52 |
2:1 |
21:00 |
נאות לון |
חלמיש | רמות סטאר |
20:22 |
18:21 |
- |
38:43 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
הקונכיה |
מיתר ניקס | יעלים-עופרים |
19:21 |
14:21 |
- |
33:42 |
0:2 |
20:00 |
הקונכיה |
אירוס ירוחם | נעמאנט-נעמ"ת |
13:21 |
21:11 |
15:8 |
49:40 |
2:1 |
21:00 |
משחק חוץ |
שדות נגב | צ'יטות נתיבות |
21:19 |
21:17 |
- |
42:36 |
2:0 |
21:00 |
הקונכיה |
רמות סופה | יעלים-עופרים |
21:16 |
11:21 |
3:15 |
35:52 |
1:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
נאות לון |
מיתר ניקס | קרית גת |
21:16 |
21:9 |
- |
42:25 |
2:0 |
20:00 |
נאות לון |
להבים | מאמא 7 |
14:21 |
11:21 |
- |
25:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
עומר | חלמיש |
22:24 |
19:21 |
- |
41:45 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
20:20 |
נאות לון |
שועלות המדבר | מערב שבע |
21:11 |
19:21 |
15:6 |
55:38 |
2:1 |
20:30 |
מקיף ז' |
רמות סטאר | שדרות |
21:18 |
21:19 |
- |
42:37 |
2:0 |
21:10 |
נאות לון |
בסיס חצרים | מלכות המדבר |
21:14 |
21:14 |
- |
42:28 |
2:0 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
הקונכיה |
שדרות | חלמיש |
21:23 |
21:17 |
9:15 |
51:55 |
1:2 |
20:00 |
הקונכיה |
לבאורט | רמות סטאר |
21:16 |
15:21 |
16:14 |
52:51 |
2:1 |
21:00 |
הקונכיה |
להבים | רמות אנרג'י |
7:21 |
9:21 |
- |
16:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
19:00 |
נאות לון |
רמת הנגב | מערב שבע |
18:21 |
21:19 |
15:8 |
54:48 |
2:1 |
20:00 |
נאות לון |
אשכולות | מאמא 7 |
11:21 |
19:21 |
- |
30:42 |
0:2 |
21:00 |
נאות לון |
נעמאנט-נעמ"ת | מיתר ניקס |
21:23 |
16:21 |
- |
37:44 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
21:10 |
נאות לון |
טופ טן | שדות נגב |
4:21 |
14:21 |
- |
18:42 |
0:2 |
שעה | מגרש | קבוצה א' | קבוצה ב' | מע' 1 | מע' 2 | מע' 3 | סה"כ | תוצאה |
21:00 |
נאות לון |
קרית גת | יעלים-עופרים |
14:21 |
12:21 |
- |
26:42 |
0:2 |