מאמרים - באר שבע והסביבה


דף קשר - קפטניות בליגת באר שבע והסביבה

קבוצה שם פרטי שם משפחה סלולרי דוא"ל רכזת מקצועית רינה בן גרשון 055-8830901 mamanet.beersheva.darom@gmail.com יו"ר באר שבע ג'ני שוסטר 054-4327354 mamanet.beersheva.darom@gmail.com יו"ר...

להמשך קריאה

החלה ההרשמה לגביע ליגת הדרום

ההרשמה עד 10/1/2018. במקרה ואין 8 קבוצות הגביע יבוטל.

להמשך קריאה

איסוף משלוחי מנות

איסוף משלוחי מנות

שחקניות באר שבע והסביבה אוספים משלוחי מנות יחד עם קבוצת סל"ק (סטודנטים למען הקהילה).ביום ו' (10/3/2017) משלוחי המנות שנאספו יחולקו למשפחות נזקקות באזור. ניתן להעביר את משלוחי המנות בערב המשחקים השבועי או באימונים.

להמשך קריאה

מתנות לחדר המתנות של סורוקה

איסוף מתנות לחדר התמנות סורוקה

מאמאנט היא ליגה של אמהות. ומי כמו אמא יודעת כמה ילדים אוהבים לקבל מתנות?ולכן, מאמאנט באר שבע והסביבה מאמצת את "חדר המתנות" בביה"ח סורוקה. כל מי שמעוניין לתרום צעצוע חדש יכול להביא לכל ערב המשחקים השבועיים במהלך העונה ואנו נעביר ישירות אליהם.על מנת למנוע חשיפה למחלות, חשוב שהמתנות יהיו חדשות ומתאימות...

להמשך קריאה

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה