מאמרים - זכרון יעקב


נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת זכרון יעקב - יעל שטיבר

בתור נשים שחיות בעולם המטורף של היום, מאוד קל להישאב לשגרה יום-יומית, לתעסוקה עם המשפחות ולא להשאיר זמן ומקום לעצמנו. מאמאנט מאפשרת פלטפורמה להעצמה נשית, לעשייה בספורט, לקשרים חברתיים וחיבור קהילתי שקשה לייצר בשלבים כאלה של החיים.

ספרי לנו קצת עלייך: במה את עוסקת, היכן את מתגוררת, תחביבייך? שמי יעל שטיבר ואני גרה בזכרון יעקב בשנים האחרונות. לפני שלוש שנים, עשיתי עליה/חזרה לארץ עם בעלי ושלושת ילדי אחרי 15 שנה בארה"ב. נסעתי לקליפורניה אחרי שרות קבע בצבא, שם פגשתי את בעלי שגדל שם. אחרי לימודי חינוך באוניברסיטת סן...

להמשך קריאה

לוח משחקי ליגת זכרון יעקב 1

לוח משחקי ליגת זכרון יעקב1

לוח משחקי הליגה מעודכנים ליום 08.02.16

להמשך קריאה

שישי בנילי

שישי ברוח ספורטיבית

ביום שישי 05.02 שחקניות קבוצת נילי שיחקו עם צוות המורים, ההנהלה ותלמידות בית הספרהמשחקים חולקו לשני מחזורים אל מול כל תלמידי בית הספר שצפו בעניין רב, עודדו, הריעוחווית ספורט מקסימה, אירוע מאורגן באופן יוצא דופן, כל כולו בניצוחה של חברתנו גלית יוסקוביץ המדהימה ! תודה לכל שחקניות נילי על הרוח הספורטיבית,...

להמשך קריאה

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה